OFICIALU: JUANAS PALACIOSAS rungtyniaus Jonavos “CBet” - Jonava Basketball Club
OFICIALU: JUANAS PALACIOSAS rungtyniaus Jonavos “CBet”
OFICIALU: JUANAS PALACIOSAS rungtyniaus Jonavos “CBet”
2021 Rgs 06
36-erių metų 206 cm ūgio puolėjas į Lietuvą atvyksta iš Barankilijos „Titanes“ komandos, kur praėjusį sezoną tapo Kolumbijos čempionu. J. Palacios su Jonavos „CBet“ pasirašė vienerių metų sutartį.

Įprastai vidurio puolėjo arba sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis Palaciosas jau yra rungtyniavęs Lietuvoje, o 2014 metais jis tapo LKL sezono MVP. Per savo karjerą krepšininkas du sezonus rungtyniavo Eurolygoje, bei porą sezonų varžėsi EuroCup turnyre.

Savo karjerą krepšininkas iš Kolumbijos pradėjo dar 2008–aisiais, rungtyniavo: Ispanijoje, Prancūzijoje, Turkijoje. Krepšininkas tapo Prancūzijos ir Turkijos aukščiausių lygų čempionu atitinkamai 2013 (JSF Nanterre) ir 2015 (Pinar Karsiyaka) metais.

Praėjusiame sezone Kolumbijos LPB lygoje aukštaūgis fiksavo 12.6 taško, 9,7 atkovoto kamuolio ir 3,6 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

Iš Medeljino kilęs krepšininkas bus didžiulis ramstis LKL debiutuosiančios Jonavos „CBet“ priekinei linijai. Prie komandos naujokas prisijungs trečiadienį. Komanda vis dar tęsia komplektaciją ateinančiam sezonui ir artimiausiu metu pristatys dar kelis klubo naujokus.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona