Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes - Jonava Basketball Club
Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes
Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes
2021 Rgs 10
Krepšinio aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ komandų pirmąsias Betsafe-LKL sezono rungtynes! Nacionalinės krepšinio lygos čempionai priims dabartinius Lietuvos krepšinio lygos čempionus rugsėjo 20 d. (pirmadienį) Jonavos Sporto Arenoje!

Tai bus pirmosios istorijoje Jonavos „CBet” Lietuvos krepšinio lygos rungtynės savų žiūrovų akivaizdoje!  Jei epidemiologinė situacija nepasikeis ir Vyriausybė neįves naujų apribojimų rungtynes galės stebėti daugiau nei 1500 žiūrovų!

Rungtynės prasidės 18:50, o bilietus nuo penktadienio sirgaliai įsigyti gali ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 14:00.

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai