STARTUOJA BILIETŲ PREKYBA Į RUNGTYNES SU „LIETKABELIU“ - Jonava Basketball Club
STARTUOJA BILIETŲ PREKYBA Į RUNGTYNES SU „LIETKABELIU“
STARTUOJA BILIETŲ PREKYBA Į RUNGTYNES SU „LIETKABELIU“
2021 Rgs 28
Jonavos „CBet“ LKL čempionate startavo dviem geromis rungtynėmis namuose: pirmajame ture jonaviečiai iki paskutinių rungtynių akimirkų kovojo su Kauno „Žalgiriu“, o praeitą sekmadienį namuose sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“. Trečiasis laukiantis iššūkis namuose – pastaruosius penkis sezonus stipriausiųjų LKL komandų ketverte finišuojantis Aukštaitijos klubas iš Panevėžio. Komandos susitiks Spalio 2 d. šeštadienį Jonavos Sporto arenoje. Abi komandos Betsafe-LKL čempionate yra iškovoję po vieną pergalę ir kartą pripažinę varžovų pranašumą.

Jonavos „CBet“ krepšininkai trečiadienį žais Karaliaus Mindaugo Taurės rungtynes išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu“ ir turės šiek tiek mažiau poilsio nei svečiai, todėl komandai dar labiau reikės mūsų sirgalių energijos! 

Žiūrovams rekomenduojama bilietus įsigyti kuo anksčiau, taip išvengiant eilių arenos kasoje rungtynių dieną. 

Bilietus įsigyti galite www.ticketmarket.lt arba paspaudę čia: 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą). 

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00. 

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą. 

Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso. 

Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti. 


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai