VIRGINIJUS ŠEŠKUS apie naująjį KMT formatą: visos naujovės iš pradžių yra labai įdomios - Jonava Basketball Club
VIRGINIJUS ŠEŠKUS apie naująjį KMT formatą: visos naujovės iš pradžių yra labai įdomios
VIRGINIJUS ŠEŠKUS apie naująjį KMT formatą: visos naujovės iš pradžių yra labai įdomios
2021 Rgs 28
Jonavos „CBet“ treneris turi dviprasmišką nuomonę apie naująjį „Citadele Karaliaus Mindaugo taurės“ formatą. Treneris džiaugėsi, kad Europos turnyruose nerungtyniaujantys Lietuvos krepšinio klubai gaus daugiau rungtynių pirmoje sezono dalyje.

Kita vertus, treneris neliko visai sužavėtas naujuoju grafiku, nes kai kurios savaitės, ypač sezono pradžioje, bus labai intensyvios. V. Šeškus vis dar norėtų skirti dėmesio pasiruošimui bei žaidybinių schemų šlifavimui.

Nepaisant to, jonaviečiai trauktis neturi kur ir rytoj į Klaipėdą vyks tik su vienu tikslu – kovoti dėl pergalės. Treneris kaip vieną iš pagrindinių rungtynių uždavinių išskyrė patyrusio klaipėdiečių vedlio Deivido Gailiaus stabdymą. Puikioje formoje esantis puolėjas šį sezoną „Betsafe-LKL“ pirmenybėse renka po 15,5 taško. Jonavos klubo treneris taip pat mano, kad svarbus bus ir netikėtumo faktorius, nes abiejose komandose yra nemažai iššauti galinčių žaidėjų.

Strategas taip pat pažymėjo, kad pirmajame taurės etape progų turėtų sulaukti ir jaunieji komandos krepšininkai. Pasak stratego, pagrindinis tikslas išlieka papulti tarp dviejų geriausių grupės komandų, tad itin intensyviame sezono starte šansų turėtų sulaukti visi žaidėjai.

Priminsime, kad Jonavos krepšininkai KMT grupių etape varžysis su Prienų „LABAS GAS“, Kėdainių „Nevėžiu-OPTIBET“ ir Klaipėdos „Neptūnu“.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai