Šaltą dušą Klaipėdoje gavę Jonavos krepšininkai jau poryt namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“ - Jonava Basketball Club
Šaltą dušą Klaipėdoje gavę Jonavos krepšininkai jau poryt namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“
Šaltą dušą Klaipėdoje gavę Jonavos krepšininkai jau poryt namuose priims Panevėžio  „Lietkabelį“
2021 Rgs 30
Vakar Klaipėdoje įvykusiame susitikime Jonavos „CBet“ neprilygo „Švyturio“ arenos šeimininkams ir nusileido klaipėdiečiams rezultatu 89:74 (32:16, 23:14, 18:16, 16:28).

„Neptūno“ krepšininkai mūsiškius pabandė priblokšti jau pirmuoju spurtu 7:0, bet rungtynėse pirmajame kėlinyje dar šiek tiek padėjo laikytis sėkmingas Laimono Kisieliaus žaidimas. Nepaisant individualių mūsiškių pastangų antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nepavejamai nutolo ir išlaikė pranašumą iki susitikimo pabaigos.

 

Mūsų komandos treneris V. Šeškus nebuvo linkęs dramatizuoti pralaimėjimo:  „Kai komanda pralaimi kaltinti galima visus ir žaidėjus dėl užsivedimo ir trenerius dėl pasirinktų taktikų, bet svarbiausia jog komanda tinkamai sureaguotų į šias rungtynes ir visi toliau sunkiai dirbtume“.

 

Mūsiškių gretose sėkmingiausiai pasirodė komandos kapitonas Laimonas Kisielius pelnęs 19 taškų (5/8 dvit., 3/6 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

 

Jonaviečiai jau poryt (Spalio 2d.) namuose susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“. Žiūrovams rekomenduojama bilietus įsigyti kuo anksčiau, taip išvengiant eilių arenos kasoje rungtynių dieną.

 

Bilietus įsigyti galite www.ticketmarket.lt arba paspaudę čia:

 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

 

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00.

 

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

 

Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai