Nuostabiai savų žiūrovų palaikomi jonaviečiai šventė pergalę prieš svečius iš Panevėžio - Jonava Basketball Club
2021 Spl 02
Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, abiem komandoms prireikė laiko atsidaryti savąją taškų sąskaitą. Po Laimono Kisieliaus dvitaškio jonaviečiai įsibėgėjo, tačiau didesnio pranašumo neįgijo ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 18:17 Jonavos krepšinio klubo naudai.

Antrajame kėlinyje vyko dar aršesnė kova ir abiejų komandų rezultatyvumas toliau krito. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 10:14 ir ilgąją pertrauką komanda išėjo atsilikinėdama rezultatu 28:31.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Laimonas Kisielus pelnęs 7 taškus.

Trečiajame kėlinyje nuo triukšmo bangavo ne tik Jonavos sporto arenos sienos, bet ir komandų žaidimas. Panevėžio komanda pirmoje kėlinuko pusėje buvo įgijusi 17 taškų persvarą, tačiau mūsų sirgalių įkvėpti jonaviečiai išsiveržė į priekį 54:51.

Ketvirtajame kėlinuke pavyko įgyti dviženklį pranašumą ir jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė E. Šaulys 17 tšk., o Manu Lecomte pridėjo 16.