Jonavos „CBet“ Kėdainiuose patyrė skaudų pralaimėjimą KMT turnyre - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ Kėdainiuose patyrė skaudų pralaimėjimą KMT turnyre
2021 Spl 27
Jonavos „CBet“ prieš išvyką į netolimuosius Kėdainius buvo iškovojusi dvi pergales ir patyrusi du pralaimėjimus, tad pergalė kovojant dėl pirmųjų dviejų vietų grupėje šį vakarą buvo praktiškai būtina.

Pirmojo kėlinuko pusėje leidome Kėdainių krepšininkams atitrūkti 14:7. Kėlinuko pabaigoje taip pat nesisekė vytis šeimininkų, tam trukdė ir itin daug pramestų baudos metimų.

Antrajame kėlinyje ir toliau pirmavo Vytenio Čižausko tempiami kėdainiečiai ir įpusėjus kėliniui atsilikinėjome 34:21. Juano Palacioso tempiami jonaviečiai nenuleido rankų ir kėlinuką užbaigė atsilikiniedami septynių taškų skirtumu – 37:30.

Trečiojo kėlinuko pradžioje Jonavos krepšininkai parodė visai kitokį veidą ir greitai panaikinto turėtą deficit 38:38. Visgi po M. Valinsko ir R. Kuksiks tritaškių Kėdainiai susigražino pranašumą. Kėlinio pabaigoje blykstelėjo Khalilas Thomasas ir tai leido laikyti kovinį atstumą. Dėja kėlinio pabaigoje D. Vilio tritaškis buvo tikslus ir atsilikinėjome po trijų kėlinukų 55:46.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje atitrūkę Kėdainių krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą ir neleido mūsiškiams priartėti. Ypatingai krito į akis nesekmingas mūsiškių tritaškių pataikymo procentas, nes tikslą pasiekė tik 3/22 (13%) taiklumas ir devyni netaiklūs baudų metimai.Galutinis rungtynių rezultatas 81:65.

Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Juan Palacios pelnęs 18 taškų.