Jonavos krepšininkai paskutinėmis sekundėmis turėjo pripažinti uteniškių pranašumą. - Jonava Basketball Club
2021 Spl 30
Pirmajį kėlinuką sėkmingiau pradėjo Vitalijaus Kozio ir Juan Palacios tempiami jonaviečiai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai pirmavo rezultatu 7:13. Antroje pirmojo kėlinuko pusėje G. Matulis pataikė kelis tritaškius iš eilės ir šeimininkai persvėrė rezultatą ir po pirmojo kelinio pirmavo rezultatu 21:20.

Antrasis kėlinukas prasidėjo uteniškių spurtu ir šeimininkų komanda įgyjo dviženklį pranašumą 38:26. Vyraujant itin aukštam rungtynių tempui Jonavos „CBet“ krepšininkams pavyko sušvelninti skirtumą. Galiausiai Vitalijaus Kozio tempiami svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 45:46. Justinas Ramanauskas smeigė tritaškį iš vidurio aikštės su sirena ir Jonavos krepšininkai į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 49:51.

Justinas Ramanauskas jau iki ilgosios pertraukos buvo pelnęs 21 tašką!

Po ilgosios pertraukos vyko atkakli kova ir Justinui Ramanauskui gavus ketvirtąją pražangą „Juventus“ pavyko susikrauti kelių taškų pranašumą ir po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 70:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tęsėsi kova dėl kiekvieno centimetro ir jonaviečiai privertė šeimininkų krepšininkus susirinkti tris komandines pražangas per 40 sekundžių. Tai lėmė jog nesužaidus trijų minučių jonaviečiai išlygino rezultatą 70:70.

Khalil Thomas blokavo ne vieną varžovų metimą ir tai leido svečiams laikytis rungtynėse. Rungtynių gale vyko baudų metimų maratonas, bet Q. Millerio tempiami uteniškiai šiek tiek geriau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 89:86.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Justinas Ramanauskas pelnęs 29 taškus.