Lemiamose KMT grupių etapo rungtynėse dėl antrosios vietos Jonavos „CBet“ pergalė! - Jonava Basketball Club
2021 Lap 03
Šiandien Jonavoje sužaistos lemiamos KMT grupės etapo rungtynės. Šį vakarą jonaviečiams pergalė buvo būtina norint užimti antrąją vietą grupėje ir tęsti kovas taurės varžybose, pralaimėjimo atveju grėsė iškritimas iš turnyro.

Energingiau susitikimą pradėjo šeimininkai ir įpusėjus ketvirčiui J. Palacios ir E. Šeškaus vedami jonaviečiai pirmavo 11:6. Atkakli kova tęsėsi ir kėlinio pabaigoje, o sėkmingai kėlinį užbaigę šeimininkai į pertrauką išėjo pirmaudami 20:17.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai kontroliavo žaidimą ir po L. Anderson tritaškio pirmavo 26:19. Kėlinuko pabaigoje Jonavos krepšininkai gerai judino kamuolį puolime, bet nesisekė realizuoti gerai susikurtų metimų. Į didžiąją rungtynių pertrauką išėjome atsilikinėdami dviejų taškų skirtumu 35:37.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo L. Anderson pelnęs 9 taškus.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo Justino Ramanausko traukiami Jonavos krepšininkai, tačiau tada teisėjai nubaudė mūsų komandos trenerį V. Šeškų technine pražanga ir rezultatas tapo lygus 47:47.

Nervų karas tęsėsi iki kėlinio pabaigos. Jo pabaigoje Ramanauskas pataikęs tritaškį pakelė visus Jonavos gerbėjus, o į pertraukėlę „CBet“ išėjo pirmaudama 57:53.

Ketvirtasis kėlinys šeimininkams buvo pats sėkmingiausias ir pataikę keletą tritaškių nutolome 74:65. Sukauptą pranašumą pavyko išlaikyti iki susitikimo pabaigos.

Galutinis rungtynių rezultatas – 78:74.

„CBet“: Lachlanas Andersonas 19 (7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13, Edvinas Šeškus 12, Justinas Ramanauskas (5 rez. perd.) ir Juanas Palaciosas (8 atk. kam.) po 9.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 21, Juwanas Durhamas 20 (7 atk.kam.), Vasilije Pušica 9 (6 rez. perd.), Justinas Jogminas 6, Ignas Sargiūnas ir Rapolas Ivanauskas po 5.