Paulius Malašauskas: „Rytoj laukia labai rimtas varžovas, kuris kasdien gerina žaidimą” - Jonava Basketball Club
Paulius Malašauskas: „Rytoj laukia labai rimtas varžovas, kuris kasdien gerina žaidimą”
Paulius Malašauskas: „Rytoj laukia labai rimtas varžovas, kuris kasdien gerina žaidimą”
2021 Lap 19
Jonavos „CBet“ ekipa rytoj Betsafe-LKL čempionato rungtynėse namuose priims svečius iš Prienų. „Labas-GAS“ komanda kol kas stringa sezono pradžioje. LKL pirmenybėse prieniškiai patyrė 9 pralaimėjimus ir dar nėra iškovoję pergalių, o ketvirtadienio vakarą iškrito ir iš KMT turnyro. Tačiau Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai yra kur kas pavojingesni nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Prieniškiai šią savaitę pasipildė Eurolygos patirties turinčiu gynėju Stefan Peno, kuris jau pirmajame susitikime buvo naudingiausias „Labas-GAS“ žaidėjas. Prieš rytojaus rungtynes pakalbinome Jonavos „CBet“ trenerių štabo narį Paulių Malašauską.

- Rytoj Jonavos sporto arenoje priimsite iš pirmo žvilgsnio stringančius prieniškius, ar jų rezultatai atspindi tikrąjį komandos pajėgumą?

- Rezultatai tikrai neatspindi jų tikrojo pajėgumo. Varžovų komanda ir KMT turnyre parodė, kad gali laimėti išvykose. Prieniškiai yra jauna, auganti komanda ir su kiekvienomis varžybomis eina į priekį.

- Kaip įvertintum naująjį jų komandos pirkinį, Eurolygos patirties turintį Stefan Peno? 

- Taip, žiūrėjau jų rungtynes su Šiauliais ir jis paliko labai gerą įspūdį. Manau, kad jiems labai trūko tokio žaidėjo, kuris kurtų kitiems, o ne sau. Pirmajame susitikime Peno atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tai parodo, jog jis mėgsta padaryti kitus geresniais.

- Ar sunku įveikti tą pačią ekipą tris kartus iš eilės? Ar jų žaidime vis dar pastebite korekcijų ir naujų derinių?

- Mes kaip komanda rytoj nežiūrėsime atgal į praeitį ir eisime kautis kaip ir kiekvienose rungtynėse dėl pergalės. Iš tikrųjų tai labai sunku įveikti tą patį varžovą tiek kartų iš eilės. Korekcijų jų žaidime tikrai buvo, abiejose rungtynėse buvo naujų derinių, varžovų treneris sugeba nustebinti.

- Jonavos „CBet“ užbaiginėja pirmąjį Betsafe-LKL ratą, kaip jį įvertintum?

- Pradžioje sezono mums teko labai sunkus tvarkaraštis ir didelis krūvis. Spalio mėnesio tvarkaraštis prilygo Eurolygos ar Eurocup komandų intensyvumui. Su mūsų maža komandos rotacija momentais tikrai buvo labai sunku išlaikyti aukštą žaidimo kokybę. Tačiau gerai pradėjus sezoną apetitas pradėjo augti bevalgant ir norisi ir toliau rinkti pergales.  

- Debiutiniame savo kaip trenerio LKL sezone darbuojiesi su labai patyrusiais treneriais Virginijumi ir Evaldu. Kaip sekas mokytis iš jų?

- Abu specialistai mane priėmė kaip į savo šeimą. Labai sklandžiai vyksta darbų pasiskirstymas, kolegos labai noriai dalinasi informacija ir duoda patarimų. Lygiai taip pat atsižvelgia ir į mano nuomonę, diena iš dienos verčia tobulėti. Man yra garbė darbuotis šalia tokio aukšto lygio specialistų.

 

Virginijaus Šeškaus komanda vis dar laukia iš komandos rotacijos iškritusių kelių svarbių žaidėjų, todėl jūsų palaikymas rytoj bus labai svarbus faktorius!

Susitikimo pradžia - 16:30.

Bilietus į šeštadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

 

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

 

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai