Jonaviečiai Prienuose pergalingai užbaigė 2021 metus - Jonava Basketball Club
Jonaviečiai Prienuose pergalingai užbaigė 2021 metus
2021 Grd 29
Prienų sporto arenoje susirinko gerokai daugiau žiūrovų nei abiejų komandų pirmajame susitikime Prienuose. Abi ekipos susitikimą pradėjo nervingai ir įpusėjus pirmam ketvirčiui rezultatas buvo 6:6. Edvino Šeškaus vedami jonaviečiai vis dėlto atsilikinėjo po pirmųjų 10 minučių rezultatu 14:11.

Antrajame ketvirtyje L. Anderson įkvėpti svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 16:19. Atsirišęs krepšys leido  antrajame kėlinyje įgyti ir ryškesnį pranašumą 28:36. Evaldas Šaulys buvo rezultatyviausias po dviejų kėlinių surinkęs 9 taškus.

Po ilgosios pertraukos Evaldas Šaulys prapliupo tritaškiais ir jonaviečiai pradėjo triuškinti šeimininkus 38:55.

Ketvirtame kėlinyje Vitalijus Kozys patempė komandą į priekį ir tai leido išlaikyti 14 taškų pranašumą. Prieniškiai rankų nenuleido, bet savąjį žaidimą pagavę svečiai sugebėjo išsivežti pergalę iš Prienų rezultatu 68:81.