Jonavos krepšininkai naujuosius metus pradėjo nesėkme svečiuose prieš Panevėžio „Lietkabelį“ - Jonava Basketball Club
2022 Sau 02
Pirmasis ketvirtis prasidėjo ne itin aukštu tempu ir abi komandos nevengė tolimų metimų. Jonaviečiai turėjo problemų gynyboje kovojant dėl kamuolių. Įpusėjus ketvirčiui jonaviečiai atsilikinėjo 14:8.

Be E. Lecomte rungtyniavę svečiai pirmajame ketvirtyje sunkiai rengė atakas ir po pirmojo kėlinio  atsilikinėjo rezultatu 25:12.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie padidino savo persvarą iki 18 taškų (33:15). Sužaidus vos 15 minučių Vitalijus Kozys buvo nubaustas 5-tąja asmenine pražanga, kas dar labiau apsunkino komandos rotaciją. Iš toli puikiai pataikę panevėžiečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 50:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje J. Ramanausko išjudinti „CBet“ krepšininkai sušvelnino skirtumą iki 14 taškų (52:38). Po kelių keitimų kėlinio pabaigoje jonaviečių žaidimas išsibalansavo ir Panevėžio krepšininkai susigrąžino prarastas pozicijas (69:54).

Lemiamame ketvirtyje jonaviečiai bandė kabintis, bet jų pastangų buvo maža ir jie pralaimėjo susitikimą rezultatu 88:69.