Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje? - Jonava Basketball Club
Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje?
Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje?
2022 Sau 12
Jonavos „CBet“ komanda paskutiniąsias rungtynes Jonavos sporto arenoje sužaidė dar gruodžio 20-ąją dieną, kuomet namuose įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus rezultatu 77:69. Nuo pastarojo susitikimo Jonavos komandoje buvo ir pokyčių, ir dar daugiau nežinomybės.

Dar gruodžio pabaigoje, grįžę į pergalių kelią, jonaviečiai tarpušvenčiu svečiuose užtikrintai įveikė Prienų „Labas-Gas“ ekipą rezultatu 68:81. Tose rungtynėse kaip reikiant siautėjo Evaldas Šaulys ir Vitalijus Kozys, atitinkamai surinkę 29 ir 26 naudingumo balus.

Naujųjų 2022 metų pirmąją dieną komandą papildė iš Utenos „Uniclub-Casino“ persikėlęs puolėjas Tomas Zdanavičius. Tiesa, puolėjas daug laiko įsilieti į komandą neturėjo ir jau sausio 2 d. padėjo komandai rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“. Tos rungtynės „CBet“ krepšininkams nesusiklostė ir susitikimą „Cido“ arenoje jonaviečiai pralaimėjo 19 taškų skirtumu.

Po tokio nesėkmingo pasirodymo Aukštaitijoje atrodė, jog už kelių dienų laukia Citadele KMT pirmasis ketvirtfinalio susitikimas su Eurolygoje rungtyniaujančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Rungtynių išvakarėse jonaviečius pasiekė nemalonios naujienos, nes dviejų krepšininkų atlikti Covid-19 testų rezultatai buvo teigiami. Kahlil‘as Thomas‘as ir Evaldas Šaulys buvo priversti nedelsiant atsiskirti nuo komandos. Negana to, po pakartotinių tyrimų paaiškėjo, kad ir Edvinas Šeškus serga Covid-19. Nukeltas Citadele KMT susitikimas turėjo įvykti sausio 9-ąją, bet tada rungtynių dienos rytą, komandos naujokas Tomas Zdanavičius pasijuto nekaip, o jo atliktas Covid-19 testas buvo teigiamas ir rungtynės buvo nukeltos antrą kartą per vieną savaitę.

Panašu, kad trečiąjį kartą susitikimo nukelti nereikės, o ketvirtfinalis su Kauno „Žalgiriu“ Jonavos sporto arenoje įvyks jau ateinantį sekmadienį  – sausio 16 dieną (18:00).

 

Paskutinius bilietus į rungtynes su Lietuvos ir KMT čempionais „CBet“ gerbėjai gali įsigyti paspaudę šią nuorodą: bit.ly/3q50FUk

 

Iki paskutiniųjų akimirkų buvo neaišku ar įvyks ir rytoj įvykti turintis susitikimas su Vilniaus „Rytu“. Paskutiniu metu itin sėkmingai rungtyniaujantys Giedriaus Žibėno auklėtiniai nėra pralaimėję jau daugiau nei du mėnesius. Virginijaus Šeškaus auklėtinai paskutiniame šių komandų susitikime bandė kandžiotis ir du kėlinius puikiai priešinosi vilniečiams. Deja, bet tąsyk šešiese rungtyniavę „CBet“ krepšininkai „Jeep“ arenoje nusileido „Ryto“ komandai.

Užpildykime Jonavos sporto areną visi kartu!

Bilietus į  sausio 13 d. rungtynes su vilniečiais galite įsigyti paspaudę šią nuorodą: bit.ly/3nfOFNZ

Jonavos komandai rytojaus susitikime tikrai negalės padėti nuo Covid-19 nepasveikę: Edvinas Šeškus ir Tomas Zdanavičius.

„CBet“ krepšininkams labai svarbus jūsų palaikymas – ateikite į areną ir patriukšmaukime visi kartu, nes tai darėme labai senai.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai