Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Jonavos „CBet“ nepasigailėjo prieniškių - Jonava Basketball Club
Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Jonavos „CBet“ nepasigailėjo prieniškių
Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Jonavos „CBet“ nepasigailėjo prieniškių
2022 Bal 27
Jonavos „CBet‘ komanda prieš prasidedant šiam susitikimui buvo savo likimo kalvė. Pergalės atveju jonaviečiai užsitikrintų nenukristi žemiau 5-osios vietos, kas reikštų, jog atkrintamąsias kovas „CBet“ pradėtų jau šį sekmadienį.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis puikiai atakavo krepšį ir prabėgus 6 minutėms pirmavo 14:10. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė pasinaudodami bonus‘o situacija ir prieniškių greitai susirinktomis pražangomis ir po pirmųjų 10-ies minučių šeimininkai pirmavo 24:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas kietesne šeimininkų gynybą ir tai leido „CBet“ krepšininkams padidinti savo pranašumą iki 9 taškų. Antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai puikiai kovojo dėl kamuolių puolime, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti 48:40.

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Juan Palacios surinkęs 17 taškų.

Po ilgosios pertraukos kėlinį Jonavos komanda pradėjo su kamuoliu rankose ir po taiklaus Juan Palacios metimo  turimą rezultatą pavyko padidinti dar 2 taškais. Visą kėlinį vyko fizinė kova, o trečiojo kėlinuko pabaigoje svečiams po stebuklingo Mockaus metimo pavyko priartėti iki 4 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje prieniškiai laikėsi rungtynėse ir po taiklių I. Sargiūno baudos metimų rezultatą išlygino 73:73, bet tada J. Palacios ir E. Šeškaus tempiami jonaviečiai užbaigė rungtynes pergalingai!

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo Juan Palacios pelnęs 36 taškus, Edvinas Šeškus pridėjo 16.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – I. Sargiūnas pelnęs 18 taškų.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone iškovojo 16 pergalių ir patyrė 14 pralaimėjimų. Atkrintamosios „Betsafe-LKL“ kovos prasidės jau šį sekmadienį.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai