Ketvirtfinalį pasitinkantis Virginijus Šeškus: „Tikrai yra tas sveikas jauduliukas“ - Jonava Basketball Club
Ketvirtfinalį pasitinkantis Virginijus Šeškus: „Tikrai yra tas sveikas jauduliukas“
Ketvirtfinalį pasitinkantis Virginijus Šeškus: „Tikrai yra tas sveikas jauduliukas“
2022 Bal 30
Jonavos „CBet“ galingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir iš paskutiniųjų 7-erių rungtynių laimėjo net 6-is susitikimus, taip užsitikrindami namų aikštelės pranašumą ketvirtfinalio serijoje. Debiutiniame sezone daugelį nustebinę jonaviečiai per 30 susitikimų iškovojo 16 pergalių ir jau rytoj pradės kovą dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertą.

Nuo didžiausių Jonavos krepšinio klubo pergalių neatsiejamas komandos vyriausiasis treneris prieš prasidedant „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijai su Šiaulių krepšininkais sutiko pasidalinti savo mintimis apie laukiančią seriją.

Pernai išvedėte Jonavos „CBet“ į Lietuvos krepšinio lygą, o jau debiutiniame sezone iškovojote namų aikštelės pranašumą. Kiek ši komanda, jūsų manymu, viršijo lūkesčius ir kiek tas apetitas yra išaugęs dabar?

Kaip ir minėjau anksčiau tas apetitas visada auga ir kol yra galimybė sieksime maksimumo. Mūsų reguliariajame sezone užimta 4-ąją vietą pavadinčiau net maža sensacija, nes sugebėjome aplenkti tikrai pajegias Utenos, Šiaulių ir Klaipėdos ekipas.

 - Treneri, tai bus Jums jau 9-oji Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio serija, ar dar jaučiate jauduliuką serijai artėjant?

Aš į LKL atkrintamąsias sugrįžtu po trijų metų pertraukos, tai tas sveikas jauduliukas tikrai yra. Pergyvenu dėl žaidėjų ir noriu, kad jiems viskas kuo geriau pasisektų aikštelėje. Po tų kelių metų esu labai pasiilgęs atkrintamųjų kovų.

 - Atkrintamosiose susitiksite su gerai pažįstamu A. Sireika, kaip įvertintumėte jų šiųmetinę komandą?

Šiauliai yra labai stipri, gerai subalansuota ir puikiai treniruojama komanda. Jie šiemet gerai vienas kitą jaučia ir žaidžia tikrai gražų krepšinį.

 - Ar manote, kad iš visų ketvirtfinalio porų tai bus įdomiausia serija?

Manau, kad ne tik mūsų serija bus labai įdomi. Galvoju, jog „Juventus-Uniclub Casino“ ir „Lietkabelio“ serija bus kovinga. „Neptūnas“ irgi namie turėtų kibti „Žalgiriui“ į atlapus.

Intrigos prasme ir laukiu, ir tikiuosi, jog mūsų serija su šiauliečiais bus pati atkakliausia ir įdomiausia. Abi komandos stengsis pademonstruoti ne tik gražų krepšinį, bet ir gerą kovą!

 

Pirmosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Jonavoje jau rytoj!

Bilietus platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: https://bit.ly/3MFc3i4

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną!

Jonavos klubas sekmadienio rungtynėse kviečia visus savo gerbėjus pasipuošti baltai/mėlynomis spalvomis ir taip nudažyti visą Jonavos sporto areną!


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai