Pirmą kartą šiauliečius įveikę jonaviečiai ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį - Jonava Basketball Club
2022 Geg 01
Sekmadienio vakarą Jonavos sporto arenoje prasidėjo ketvirtfinalio serija tarp Jonavos „CBet“ ir Šiaulių „Šiauliai-7bet“ komandų.

Ketvirtfinalio seriją sėkmingiau pradėjo svečiai ir prabėgus 5 minutėms pirmavo rezultatu 8:13.

Šiauliečiai pirmąjį ketvirtį uždarė pasinaudodami greitai susirinktomis „CBet“ pražangomis ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 15:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Justino Ramanausko ir Vitalijaus Kozio tritaškių fiesta ir Jonavos „CBet“ priartėjo iki 3 taškų. Prieš pat didžiąją pertrauką Martynas Varnas pradėjo rungtyniauti tiesiog nesulaikomai ir šiauliečiai nutolo net 14 taškų skirtumu.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo su visiškai kitokiu kontakto lygiu ir jonaviečiai po J. Garretto šou priartėjo iki 6 taškų.

Antano Sireikos auklėtiniai lemiamą ketvirtį pradėjo solidžiai ir neleisdami jonaviečiams priartėti. Po I. Armwood tritaškio padidino savo pranašumą iki 10 taškų. Rungtynių pabaigoje savo žiūrovų užkurti jonaviečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje!

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė J. Garrett ir E. Šeškus pelnę po 15 taškų. Varžovų gretose išsiskyrė M. Varnas pelnęs 31 tašką.