Jonavos „CBet“ nusileido Šiaulių krepšininkams ir serija penktadienį grįžta į Jonavą - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ nusileido Šiaulių krepšininkams ir serija penktadienį grįžta į Jonavą
Jonavos „CBet“ nusileido Šiaulių krepšininkams ir serija penktadienį grįžta į Jonavą
2022 Geg 03
Jonaviečiai laimėję pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą trijų taškų persvara, šiose rungtynėse turėjo sąlyginai mažiau spaudimo.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo jonaviečių puikia gynyba ir po pirmųjų trijų minučių pirmavome 3:9.

Pirmąjį kėlinuką sėkmingai uždarė Danusevičiaus ir Armwood‘o tempiami šeimininkai ir po pirmųjų 10-ies minučių švieslentėje degė rezultatas 25:19.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos strigo puolime ir sunkiai rinko taškus. Visgi pirmieji į priekį šovė šeimininkai ir įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 35:22. Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje svečiams pavyko aplyginti žaidimą ir po dviejų kėlinių Šiauliuose turėjome 10-ies taškų deficitą.

Antrąją rungtynių pusę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pradėjo  taikliai atakuodami iš toli, bet varžovams vis randant atsakymų jų pranašumas laikėsi 55:43.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui svečiai krito į dar gilesnę duobę ir prieš paskutinįjį kėlinį turėjo 14 taškų deficitą.

Ketvirtąjį kėlinį A. Sireikos auklėtiniai pradėjo rasdami sprendimus į jonaviečių zoninę gynybą ir nutolo iki 18 taškų. Rungtynių pabaiga buvo tik nemalonus formalumas ir šiauliečiai išlygino serijos iki 3-jų pergalių rezultatą 1-1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo I. Sanon pelnęs 19 taškų.

Mūsų komandos gretose Edvinas Šeškus pelnė 12 taškų.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai