Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Virginijus Sirvydis - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Virginijus Sirvydis
Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Virginijus Sirvydis
2022 Lie 29
Prie jonaviečių komandos trenerių štabo prisijungė pirmasis naujas veidas – Virginijus Sirvydis. „Nebuvo sudėtinga priimti šį sprendimą, nes tai mano gimtasis miestas, pažįstami žmonės ir Jonavoje pradėjau savo krepšininko karjerą nuo pat vaikystės, labai malonu grįžti namo.“ – LKL legenda argumentavo pasirinkimą dirbti Jonavos komandoje.

Prie jonaviečių komandos trenerių štabo prisijungė pirmasis naujas veidas – Virgijnijus Sirvydis.

48-ių metų Jonavoje augęs specialistas ateinančiame sezone talkins Virginijui Šeškui. Puikiai krepšinio bendruomenei žinomi bendravardžiai Lietuvos krepšinio lygoje per savo karjerą kartu dar nesidarbavo ir su nekantrumu laukia iššūkių pilno sezono.

„Nebuvo sudėtinga priimti šį sprendimą, nes tai mano gimtasis miestas, pažįstami žmonės ir Jonavoje pradėjau savo krepšininko karjerą nuo pat vaikystės, labai malonu grįžti namo.“ – LKL legenda argumentavo pasirinkimą dirbti Jonavos komandoje.

2012 metais trenerio karjerą pradėjęs strategas per savo karjerą darbavosi: Vilniaus „Sakalų“, Utenos „Juventus“, Kėdainių „Nevėžio“, „Palangos“, Šakių „Vyčio“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipose.

1993 metais savo karjerą pradėjęs legendinis LKL krepšininkas vis dar yra septintoje vietoje visų laikų rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše ir artimiausiu metu nepanašu, jog kuris nors dabar rungtyniaujantis krepšininkas jį iš šios pozicijos galėtų išstumti.


Galerija


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai