Jonavos „CBet“ antroje rungtynių pusėje išbarstė turėtą persvarą ir pripažino Lenkijos čempionų pranašumą - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ antroje rungtynių pusėje išbarstė turėtą persvarą ir pripažino Lenkijos čempionų pranašumą
Jonavos „CBet“ antroje rungtynių pusėje išbarstė turėtą persvarą ir pripažino Lenkijos čempionų pranašumą
2022 Rgs 17
Šeštadienio vakarą V. Šeškaus auklėtiniai Lenkijoje vykstančiame A. Wojcika atminimui skirtame „ALBA“ turnyre susitiko su šeimininkų Vroclavo „Šlask“ ekipa.

Pirmąjį susitikimo ketvirtį geriau pradėjo svečiai iš Lietuvos ir prabėgus kiek daugiau nei 3 minutėms pirmavo rezultatu 2:9. „CBet“ viso pirmojo kėlinio metu diktavo savąsias taisykles, buvo įgiję 16 taškų pranašumą ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 16:27.

Antrajame ketvirtyje Europos taurėje rungtyniausiantys šeimininkai tempiami Jakub Niziol sugebėjo priartėti ir sumažinti skirtumą iki 4 taškų (26:30). Po jonaviečių minutės pertraukėlės E. Šeškaus tempiami svečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą (31:44), o įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 40:56.

Po ilgosios pertraukos Europos taurėje rungtyniausiantis „Šlask“ spurtavo 12:2, vėliau sekė ir V. Šeškaus techninė pražanga, o įpusėjus trečiajam kėliniui visiškai priartėjo 61:62. Nesulaikomai šeimininkų gretose rungtyniavo NBA patirties turintis J. Martin ir Lenkijos čempionai trečiojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį rezultatu 71:70.

Lemiamame ketvirtyje Andrejaus Urlepo auklėtiniai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (81:70), kurio svečiams iki susitikimo pabaigos panaikinti nebepavyko.

Rungtynių pabaigoje iš aikštelės buvo išvarytas Goran Huskic, o rungtynės baigėsi Vroclavo ekipos pergale rezultatu 93:83.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo J. Martin pelnęs 25 taškus, J. Niziol pridėjo 21.

Jonavos „CBet“ gretose rezultatyviausias vėl buvo Vytautas Šulskis, pelnęs 19 taškų, po 12 pridėjo J. Garrett ir E. Šeškus, o po 11 taškų buvo M. Laksa ir L. Kreišmonto sąskaitoje.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai