Jonavos „CBet“ KMT grupių etape iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ KMT grupių etape iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų
2022 Spl 27
Trečiadienio vakarą Jonavos sporto arenoje susitiko vietos „CBet“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo 12:9. Kėlinuką Virginijaus Šeškaus auklėtiniai užbaigė puikiai dalindamiesi kamuoliu ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 11 taškų skirtumu 25:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai nemažino apsukų padidino savo pranašumą iki 16 taškų (37:21). Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai pataikė kelis tolimus metimus, tačiau Vytauto Šulskio tempiami šeimininkai rado savuosius atsakymus ir po dviejų kėlinių pirmavo 14 taškų persvara (43:29).

Po ilgosios pertraukos Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nebuvo linkę juokauti ir padidino pranašumą iki 21 taško 54:33. Kėlinio pabaigoje pasvaliečiai strigo puldami prieš zoninę gynybą ir prieš lemiamą ketvirtį „CBet“ turėjo komfortabilų 16 taškų pranašumą.

Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo svečių spurtu, tačiau Šeškui grąžinus pagrindinius žaidėjus į aikštelę rungtynių pabaiga klostėsi be didesnių bangavimų ir šeimininkai šventė užtikrinta pergalę rezultatu 81:70.

„CBet“: Jeffery Garrettas 23 (4 blk., 6 atk. kam., 30 n.b.), Vytautas Šulskis 21, Martinš Laksa 13, Goranas Huskičius 9 (7 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 7 (12 rez. perd., 6 atk. kam., 16 n.b.), Artūras Valeika 6.