Gausiai palaikoma Virginijaus Šeškaus kariauna iš pajūrio grįžo su pergale - Jonava Basketball Club
Gausiai palaikoma Virginijaus Šeškaus kariauna iš pajūrio grįžo su pergale
2022 Spl 31
Susitikimą uostamiestyje sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau Dovio Bičkauskio truktelti svečiai įpusėjus ketvirčiui persverė rezultatą 12:15. Sėkmingą atkarpą „CBet“ pratęsė ir pirmojo kėlinio pabaigoje ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 18:21.

Antrajame ketvirtyje E. Šeškaus, G. Huskič ir M. Lakšos tempiami „CBet“ visiškai dominavo puolime ir po dviejų kėlinių pirmavo 17 taškų skirtumu 39:56.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai šiek tiek sustojo puolime ir šeimininkai priartėjo iki 16 taškų (48:64).

Kėlinuką sėkmingiau uždarė J. Garretto tempiami svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį išlaikė įtikinamą 14 taškų pranašumą.

Rungtynių pabaigoje ramybę spinduliavę svečiai išsivežė triuškinančią pergalę iš uostamiesčio, triumfuodami rezultatu 77:93.

„CBet“: Goranas Huskičius 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Edvinas Šeškus 18, Dovis Bičkauskis 14 (4/8 trit.), Martinas Laksa 12, Vytautas Šulskis 9, Jeffery Garrettas 8 (6 atk. kam.).