Jonaviečiai iškovojo sunkią pergalę Šiauliuose ir rinktinių pertrauką pasitinka geromis nuotaikomis - Jonava Basketball Club
2022 Lap 06
Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Jonavos, kurie vedami J. Garrett‘o, kuris jau pirmajame kėlinyje surinko 13 taškų po pirmųjų 10 minučių pirmavo rezultatu 18:28.

Antrajame kėlinyje tritaškiais prapliupo komandos kapitonas V. Šulskis bei E. Šeškus ir jonaviečiai pabėgo 13 taškų skirtumu (21:34). Kėlinio pabaigoje jonaviečiai stabtelėjo puolime ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 13 taškų pranašumą 35:48.

Po ilgosios pertraukos Edvino Šeškaus ir J. Garretto tempiami svečiai pradėjo triuškinti varžovus įpusėjus kėliniui pirmavo 25 taškų persvara (44:69).

Prieš pat lemiamą ketvirtį Dovio Bičkauskio taiklių metimų dėka „CBet“ išlaikė įtikinamą 22 taškų pranašumą (56:78).

Lemiamame ketvirtyje šiauliečiai dar bandė kibti į atlapus, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atlaikė šturmą ir šventė svarbią pergalę Šiauliuose rezultatu 85:89.

„CBet“: Jeffery Garrettas 19 (7/9 dvitaškių), Dovis Bičkauskis (4 klaidos, 4 per. kam.) ir Edvinas Šeškus (6 rez. perd., 7 klaidos) po 17, Martinas Laksa ir Goranas Huskičius (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 11, Vytautas Šulskis 9 (11 atk. kam.).