Citadele-KMT grupių etape jonaviečiai užleido lyderių poziciją Kėdainiams - Jonava Basketball Club
Citadele-KMT grupių etape jonaviečiai užleido lyderių poziciją Kėdainiams
2022 Lap 17
Po rinktinių pertraukos į aikštelę sugrįžę Jonavos „CBet“ krepšininkai Kėdainiuose atkaklioje dvikovoje rezultatu 85:80 pripažino Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo jonaviečiai kurie po pirmųjų minučių pirmavo 0:9, tačiau šeimininkai po minutės pertraukėlės sugebėjo pasivyti svečius ir po pirmojo kėlinio pirmavo 18:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 29:26. Kėlinuko pabaigoje įsibėgėję jonaviečiai sugebėjo įsiveržti į priekį ir po įspūdingo Luko Kreišmonto bloko kėlinuko pabaigoje išsaugojo 5 taškų pranašumą (37:42).

Po ilgosios pertraukos Virginijaus Šeškaus auklėtiniai geros gynybos dėka pradėjo diktuoti savo tempą varžovams ir įgijo 8 taškų pranašumą (52:60).

Lemiamame ketvirtyje puolime visiškai užstrigę „CBet“ leido šeimininkams įsiveržti į priekį ir likus 4 minutėms Jonavos komanda atsiliko 75:69. Rungtynių pabaigoje J. Garrett tritaškiai padėjo išlyginti rezultatą, tačiau kelis tritaškius pataikę G. Petrausko auklėtiniai iškovojo sunkią pergalę.

„CBet“: Jeffas Garrettas 20 (7/10 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Goranas Huskičius (7/11 dvit.) ir Vytautas Šulskis (2/2 trit., 6 rez. perd.) po 14, Dovis Bičkauskis 12 (2/6 trit., 9 rez. perd., 5 kld.), Lukas Kreišmontas 10 (2/4 trit.).