Šeškaus ir Watsono duetas padėjo iš Klaipėdos parsivežti pergalę - Jonava Basketball Club
Šeškaus ir Watsono duetas padėjo iš Klaipėdos parsivežti pergalę
2023 Sau 05
Edvinas Šeškus ir Glynnas Watsonas surinko 23 taškus ir atvedė Jonavos „CBet“ į pergalę prieš Klaipėdos „Neptūną“ KMT ketvirtfinalyje (85:80).

V. Šeškaus auklėtiniai nuo priešininkų atitrūko antrojo ketvirčio viduryje, kuomet surengė spurtą 10:0 bei susikūrė dviženklę persvarą. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (70:74), o jonaviečiai dėl pražangų limito neteko Artūro Valeikos ir Jeffo Garretto.

Tuomet taikliais metimais ėmė keistis Watsonas ir Deividas Gailius. Galiausiai debiutavusio amerikiečio pakylėti svečiai išsaugojo nedidelę persvarą.

Antrasis šios poros mačas vyks sausio 21 d. Jonavoje. Į Citadele KMT finalo ketvertą pateks komanda su geresniu įmestų-praleistų taškų santykiu per dvejas rungtynes.

Edvinas Šeškus per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„CBet“: Edvinas Šeškus (5/8 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam.) ir Glynnas Watsonas (5/6 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.) po 23, Goranas Huskičius 10 (5/10 dvit., 4 rez. perd.), Dovis Bičkauskis ir Martinš Laksa po 8, Vytautas Šulskis 7 (5 atk. kam.).