Puikiai kovoję jonaviečiai praleido paskutinės sekundės metimą ir iš Panevėžio grįžo tusčiomis - Jonava Basketball Club
2023 Sau 08
Itin intriguojančią kovą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) surengė dvi pirmojo šešeto komandos.

Pirmajame kėlinyje komandos žengė koja kojon, o antrasis jau priklausė svečiams, kurie po Martino Laksos tritaškio su Manto Rubštavičiaus pražanga pabėgo į priekį 40:27. Iki ilgosios pertraukos kirtumą minimaliai aptirpdė šeimininkai ir priartėjo iki 9 taškų – 37:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai pasivijo V. Šeškaus auklėtinius, o iki paskutinės sekundės vyko tikra kova. Viskas sprendėsi paskutinių atakų metu ir viena ataka daugiau turėję Čanako auklėtiniai sugebėjo išpildyti paskutinę ataką, kurią užbaigė G. Maldūnas.

„CBet“: Glynnas Watsonas 20 (4/5 tritaškių), Dovis Bičkauskis 17 (3 per. kam.), Jeffery Garrettas 13 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Artūras Valeika 9 (5 atk. kam., 4 klaidos), Edvinas Šeškus 8 (6 rez. perd.).