Jeff Garrett Jr.: „Ne tik mes turėsime stabdyti „Rytą“, bet ir jie mus“ - Jonava Basketball Club
Jeff Garrett Jr.: „Ne tik mes turėsime stabdyti „Rytą“, bet ir jie mus“
Jeff Garrett Jr.: „Ne tik mes turėsime stabdyti „Rytą“, bet ir jie mus“
2023 Geg 19
Rytoj Vilniuje prasidės pusfinalio serija tarp Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų. Jonaviečiai, pirmą kartą patekę tarp 4-ių stipriausių Lietuvos krepšinio lygos komandų, jau penktą kartą šiame sezone kibs į atlapus dabartiniams Lietuvos čempionams iš sostinės. Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda, jau dabar viršijusi sezono lūkesčius, sustoti nežada ir sieks šį istorinį sezoną užbaigti dar skambesne nata. Apie puikų sezoną, laukiančią pusfinalio seriją bei ateities planus pakalbinome naudingiausią mūsų žaidėją J. Garrettą.

Jeffai, praėjusią savaitę komanda dar kartą šiame sezone sukūrė klubo istoriją. Kaip atšventėte ir ar manai, kad komanda nėra pilnai emociškai išsikrovusi po tokio pasiekimo?

Kuomet laimėjome ketvirtfinalio seriją, mus apėmė nuostabus jausmas, nes pastaruoju metu mūsų žaidimas labai bangavo. Mūsų komandą užplūdo puikios emocijos vieniems dėl kitų, kad sugebėjome išbristi iš duobės ir parodyti, kad galime puikiai rungtyniauti. Visi kartu simboliškai paminėjome pergalę ir pašnekėjome apie laukiančią seriją su „Rytu“. Mano emocinės baterijos tikrai neišsekusios, nes ketvirtfinalio serijoje tikėjome, kad šiame sezone mūsų dar laukia didesni dalykai ir nusiteikimas tikrai yra aukštumoje.

Ketvirtfinalio serijoje praktiškai niekas neprognozavo mūsų sėkmės. Kaip galvoji, ar trumpesnė serija, lyginant su praeitu sezonu, mums buvo palankesnė?

Aš manau, kad ilgesnė serija būtų susiklosčiusi šiek tiek kitaip. Šiemet buvo lengviau susifokusuoti keliems susitikimams ir laimėję išvykoje, žinojome, kad sekančios rungtynės namuose, o pralaimėjusią komandą slėgs didesnis spaudimas. Tuo pasinaudojome, įrodėme, kad esame geresnė komanda ir pelnytai žengus į pusfinalį, nėra didelio skirtumo kiek truko serija.

Ketvirtfinalio serijoje susitikote su reguliaraus sezono MVP A. Caveriu. Ne paslaptis, kad tose lenktynėse tikriausiai likai antroje vietoje. Kiek saldu buvo išsiųsti jį namo dar pirmajame etape?

Man asmeniškai tai buvo labai saldu, nes kelias dienas po jo MVP paskelbimo tikrai buvau nusiminęs, vien todėl, nes žinau, kiek darbo įdėjau viso sezono metu. Nesu iš tų atletų, kurie vaikosi individualių trofėjų, nes tai yra komandinis sportas, todėl komandos pergalė nuo to buvo tik saldesnė. Aš tikiu, kad Dievas viską mato ir jis mums yra paruošęs kur kas didesnius planus.

Serijoje prieš „Wolves“ rungtyniavai vidutiniškai po nepilnas 25 minutes. Ar galima teigti, kad esi visiškai šviežias ir pasiruošęs pusfinaliams?

Aš jaučiuosi tikrai puikiai tiek fiziškai, tiek emociškai. Būkim atviri, jei ne pražangų problemos, tikriausiai būčiau rungtyniavęs po 35 minutes (juokiasi).

Jau rytoj laukia akistata su vilniečiais, kurie yra rezultatyviausia bei geriausiai dėl atšokusių kamuolių kovojanti lygos komanda. Kas bus svarbiausia šioje pusfinalio serijoje norint žengti į didįjį finalą?

Manau, gynyba bus esminis faktorius šioje serijoje, nes neleidžiant jiems bėgti, turėsime visus šansus. Šiame sezone pasidalinome po dvi pergales, žinome, kaip juos įveikti. Ne tik mes turėsime gintis nuo jų, bet ir jie turės mus sustabdyti. Laukia kovinga serija.

Sezonas artėja prie pabaigos ir tikriausiai ant tavo agento stalo guli pasiūlymai kitam sezonui. Kiek tai tave blaško ir ar mintimis esi pilnai susikoncentravęs Lietuvos krepšinio lygos finalams?

Aš esu iš tokių profesionalų, kurie gyvena šia akimirka. Vasara, kitas sezonas, pinigai – tai ateitis, o jos mes nekontroliuojame. Galbūt galėjau būti namuose su savo dukra, bet tai palauks, nes dabar esu pilnai susikaupęs laukiantiems finalams ir norisi pasimėgauti šiuo momentu.

 

Rytojaus susitikimo su vilniečiais sostinėje pradžia – 17:20. Rungtynes tiesiogiai transliuos BTV ir Go3 televizija.

Bilietus į antrąsias pusfinalio serijos rungtynes Jonavoje, kurios vyks antradienį, platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3IawpzF


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai