Jonavos „CBet“ pusfinalio rungtynėse namuose sustojo antroje rungtynių pusėje - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ pusfinalio rungtynėse namuose sustojo antroje rungtynių pusėje
Jonavos „CBet“ pusfinalio rungtynėse namuose sustojo antroje rungtynių pusėje
2023 Geg 24
„Betsafe-LKL“ pusfinaliai pirmą kartą atkeliavo į Jonavą, kur „CBet“ krepšininkai savo tvirtovėje priėmė titulą ginančius Vilniaus „Ryto“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo V. Šeškaus komanda, kuri pirmosiomis minutėmis įgijo 3 taškų persvarą (12:9).

Pirmojo ketvirčio antroje pusėje „CBet“ buvo padidinę savo pranašumą iki 7 taškų, tačiau „Rytas“ prieš pat antrąjį ketvirtį sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų (25:21).

Antrajame kėlinyje jonaviečiai padarė keletą klaidų, kurios leido G. Žibėno auklėtiniams išlyginti rezultatą (27:27).

Prieš ilgąją pertrauką toliau tęsėsi apylygis žaidimas, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui (41:43).

Po ilgosios pertraukos abi komandos sparčiai rinkosi pražangas, bet ne taškus ir klampi kėlinuko pradžia buvo naudingesnė svečiams, kurie išlaikė  taškų pranašumą (46:51).

Prieš pat lemiamą ketvirtį „Rytas“ tempiami K. McCullum padidino savo persvarą iki 10 taškų (51:61).

Ketvirtajame kėlinyje jonaviečiai kėlinio pradžioje dar buvo priartėję iki kelių metimų skirtumo, tačiau vilniečiai atstatę dviženklį pranašumą, išlaikė jį iki susitikimo pabaigos ir šventė pergalę rezultatu (67:82).

„CBet“: Goranas Huskičius (5/11 dvit., 5 atk. kam.) ir Aurimas Majauskas (4/4 dvit.) po 15, Glynnas Watsonas (4/7 dvit.) ir Edvinas Šeškus (6/6 dvit.) po 12, Jeffas Garrettas 8 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.).


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai