Jonaviečiai iš Kipro grįžta užsitikrinę mažiausiai 2-ąją vietą C grupėje

Jonaviečiai iš Kipro grįžta užsitikrinę mažiausiai 2-ąją vietą C grupėje

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 5-jame FIBA "Europos taurės" turo susitikime saulėtame Kipre siekė ketvirtosios pergalės C grupėje.

"CBet" gretose pirmąsias 5 minutes taškus rinko tik M. Lewisas, M. Hughesas ir E. Šeškus, o svečiai pirmavo (10:15). Pirmojo kėlinio pabaigoje Lietuvos ekipa tęsė dominavimą baudos aikštelėje ir išlaikė 5 taškų pranašumą (19:24). 

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau tritaškiais prapliupę "CBet" serbai atstatė svečių pranašumą (28:37). Prieš pat ilgąją pertrauką jonaviečiai parodė, kodėl yra viena geriausių lygos komandų puolime ir po I. Gandia-Roso šou svečiai tebeturėjo 9 taškų persvarą (39:48). 

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai pagerino gynybą ir kelis kartus buvo priartėję iki 5 taškų, tačiau tuomet jonaviečiai surengė kelis greitus išpuolius ir atstatė turėtą 9 taškų persvarą (58:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Petrolina-AEK" krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė vos 3 taškai (74:71), bet tada M. Lewiso tritaškis šiek tiek atšaldė šeimininkus (71:77). Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę "CBet" rezultatu 84:95 įveikė Kipro atstovus, iškovojo 4-ąją pergalę ir užsitikrino mažiausiai antrąją vietą grupėje.

„CBet“: Aleksandaras Marelja 24, Michaelas Lewisas ir Strahinja Mičovičius po 14.