Jonavos „CBet" išvykoje sutriuškino Mažeikių „M Basket-Delamode"!

Sekmadienio vakarą Telšių sporto arenoje susitiko Mažeikių „M Basket-Delamode" ir Jonavos „CBet" ekipos. Dar  antrame kėlinyje susikrovę persvarą, jonaviečiai sutriuškino varžovus rezultatu 62:79.

Jonaviečiai rungtynes pradėjo sėkminga atkarpa 0:6. Viso kėlinio metu svečiai ir toliau išlaikė persvarą savo pusėje, o po varžovų taiklaus tritaškio pirmo ketvirčio pabaigoje, pranašumas sumažėjo iki minimumo - 23:24.

Antrasis kėlinys startavo mažesniu rezultatyvumu, tačiau  „CBet" krepšininkai sugebėjo išsaugoti teigiamą rezultatą. Likus maždaug 90 sekundžių iki antro ketvirčio pabaigos ir po Ivano Marinkovičiaus pataikyto dvitaškio, Jonavos atstovai jau pasiekė rekordinę 11 taškų persvarą 32:43. Rezultatyviausias svečių žaidėjas Justas Furmanavičius  pridėjo dar vieną tritaškį pelnydamas jau dvyliktąjį tašką, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi jonaviečiams pirmaujant rezultatu 36:46.

Jonavos „CBet" vėl kėlinį pradėjo užtikrintai - praėjus 4 minutėms pranašumas dar padidėjo iki 14 taškų (38:52). Varžovai paprašė minutės pertraukėlės siekdami dar sugrįžti į rungtynes, tačiau mažeikiškiams sunkiai sekėsi mažinti deficitą. Ryan Larson likus kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigos pasižymėju taikliu dviejų taškų vertės metimu ir ketvirtąjį kėlinį ekipos pasitiko esant rezultatui 47:63.

Strahinja Mičovič nieko nelaukdamas paskutinį kėlinį atidarė tritaškiu, o po Larsono sėkmingo prasiveržimo, jonaviečiai pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė 21 taško skirtumu (47:68). Šeimininkai šiandien neįstengė daugiau pasipriešinti ir buvo priversti pripažinti Jonavos „CBet" pergalę rezultatu 62:79.

Ivanas Marinkovičius laimėtojų gretose pasižymėjo dvigubu dubliu - 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„CBet": Strahinja Mičovič 14 (6 atkovoti kamuoliai), Ivan Marinkovič 13 (10 atkovoti kamuoliai), Justas Furmanavičius 12, Ryan Larson 11, Diante Garrett 10 (6 rezultatyvūs perdavimai), Tauras Jogėla 7 ( 4 atkovoti kamuoliai), Lukas Kreišmontas 5, Ousmane Drame 5