Jonavos „CBet“ išvykoje pralaimėjo  Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“

Jonavos „CBet“ išvykoje pralaimėjo Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“

Sekmadienio vakarą Panevėžyje susitiko šeimininkų „7bet-Lietkabelio“  ir Jonavos „CBet“ komandos.

Jonavos ekipa susitikimą pradėjo Marinkovičiaus ir Kreišmonto dvitaškiais, o neilgai trukus buvo įsūdytas ir pirmas tritaškis, kurį pataikė Strahinja Mičovič. Įpusėjus pirmam kėliniui šeimininkai po surengto spurto persvėrė rezultatą į savo pusę 11:7, tačiau galingu dėjimu  Ousmane Drame sudrebino varžovų krepšį, o sekančioje atakoje išprovokavo priešininko pražangą bei išlygino rezultatą pelnydamas dar 2 taškus baudų metimais. Pirmą kėlinį minimalia persvara laimėjo panevėžiečiai  - 15:14.

Prasidėjus antram kėliniui dviem dvitaškiais metimais atsidarė naujokas Diante Garrett ir išlygino kovą (21:21). Varžovams persvarą padidinus iki 6 taškų, tritaškiu metimu situacija pašvelnino Tauras Jogėla, o po dar vieno tolimo jonaviečių šūvio (31:31) varžovai paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje dar dviem taškais pasižymėjo Edvinas Šeškus ir antras ketvirtis užsibaigė 2 taškais pirmaujant šeimininkams (37:35).

Mičovičius trečią ketvirtį pradėjo taikliu tritaškiu, o netrukus minimalią persvarą Jonavos komandai suteikė amerikietis Diante Garrett (39:40). Efektingu dėjimu žiūrovus iš vietų pakėlė Ivan Marinkovičius, vėl leisdamas palaikyti trapią persvarą (41:42). Likus maždaug 2 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos, Nenado Čanako auklėtiniai laikėsi priekyje, nors Tauras Jogėla dvitaškiu metimu sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų  (54:48). Varžovai jau kėsinosi į dviženklę persvarą, tačiau Marinkovičius pataikė 2 taškų vertės metimą, dar priversdamas varžovą prasižengti bei leido kėlinį užbaigti atsiliekant 7 taškais (62:55).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo priešininkų spurtu 10:0, po Virginijaus Šeškaus paprašytos  pertraukėlės Tauras Jogėla  pelnė pirmuosius komandos taškus šiame ketvirtyje (72:57). Varžovai didžiąją kėlinio dalį nepaleido dviženklės persvaros. Diante Garretas šiandien solidžiai debiutavęs, įsmeigė ir tolimą metimą, visai netrukus Strahinja Micovic uždirbo priešininkui nesportinę pražangą, sumėtė baudos metimus bei pataikė dar vieną svarbų dvitaškį (85-77). Garretas rungtynių gale pasižymėjo dar vienu taikliu tolimu metimu, tačiau „7bet-Lietkabelio“ išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 90:80.

„CBet“: Strahinja Mičovič 22 (5 atkovoti kamuoliai), Diante Garret 14 (5 rezultatyvūs perdavimai), Tauras Jogėla 13 (4 atkovoti kamuoliai,4 rezultatyvūs perdavimai), Lukas Kreišmontas 9 (4 atkovoti kamuoliai),Ivan Marinkovič 8 (5 atkovoti kamuoliai),  Edvinas Šeškus 7, Ousmane Drame 4, , Ryan Larson 3.