Jonavos „CBet" teko pripažinti Kėdainių „Nevėžis–Optibet“ pranašumą

Kėdainių arenoje ketvirtadienio vakarą susitiko Kėdainių „Nevėžis–Optibet“ ir Jonavos „CBet" komandos. Pirmajame kėlinyje spurtavę kėdainiečiai iškovojo pergalę rezultatu 116:83.

Po Ryan Larson tritaškio jonaviečiai išsiveržė į priekį rezultatu 2:3, tačiau rungtynių startas sėkmingiau klostėsi šeimininkams. Sužaidus pusė kėlinio, jie pirmavo rezutatu 17:10. Kėdainiečiai viso kėlinio metu nemažino apsukų ir po pirmo ketvirčio jų persvara siekė 18 taškų (37:19).

Tas pats Larsonas antrąjį kėlinį pradėjo 5 taškais iš eilės, bet varžovai taikliais tritaškiais neleido priartėti. Praėjus kiek daugiau nei 6 minutėms Kėdainių atstovai įgavo naują rekordinę persvarą - 56:32. Šeimininkų tolimų metimų pataikymas įspūdingas - 9 tikslūs tritaškiai iš 12. Baigiantis kėliniui persvaros sumažinti nepavyko ir  pirma rungtynių pusė baigėsi kėdainiečiams laimint rezultatu 66:41.

Trečio kėlinio pradžioje dviem taikliais tritaškiais pasižymėjo Justas Furmanavičius, bet varžovams tai netrukdė ir ir toliau didinti persvarą. Įpusėjus kėliniui  „Nevėžis–Optibet“ sumetė  jau 84 taškus (84:50). Kėlinys užsibaigė rezultatu 99:58.

Diante Garretas paskutinio kėlinio starte sumetė 2 tritaškius, tačiau varžovų susikrautos persvaros ženkliau sumažinti Jonavos krepšininkams nebepavyko. Šeimininkai pergalę šventė rezultatu 116:83.

„CBet": , Justas Furmanavičius 17, Diante Garrett 13, Ryan Larson 11 (4 rezultatyvūs perdavimai), Edvinas Šeškus 10 (4 rezultatyvūs perdavimai), Tauras Jogėla 10, Lukas Kreišmontas 9, Ivan Marinkovič 9 (5 atkovoti kamuoliai)