Jonavos „CBet” pripažino Varšuvos „Legia” pranašumą

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Lenkijos sostinės ekipa, kuri po pirmųjų 5 minučių pirmavo 11:13. Kėlinuko pabaigoje V. Šeškaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir vedami T. Jogėlos įgyjo 7 taškų pranašumą 25:18.

Antrojo kėlinuko starte „Legia” surengė spurta (4:12) ir persverė rezultatą 29:30. Įsibegėję Varšuvos atstovai per antrąjį ketvirtį surinko iš viso 29 taškus ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:47.

Po ilgosios pertraukos svečiai pratrūko tolimais metimais ir per pirmąsias 5 minutes įmetę 18 taškų įgyjo dviženklę persvarą (50:65). Prieš lemiamą ketvirtį Jonavos komandos gretose rungtyniavo jaunimas „CBet” atsilikimas išaugo iki 21 taško (57:78).

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo nemalonus formalumas, kurio metu dar blykstelėjo Tauras Jogėla, tačiau susitikimo eigos tai nepakeitė ir svečiai išsivežė pergalę laimėdami rezultatu 77:101.

„CBet”: T. Jogėla 29, S. Mičovič 19, L. Kreišmontas 8.