Tauras Jogėla:  „Būti užsivedusiam rungtynių metu, reikšti emocijas - toks mano žaidimo stilius"

Tauras Jogėla: „Būti užsivedusiam rungtynių metu, reikšti emocijas - toks mano žaidimo stilius"

Artėjant Betsafe-LKL“ reguliariajam sezonui link pabaigos, pakalbinome komandos kapitoną Taurą Jogėlą, kuris  papasakojo apie permainas komandoje, nusiteikimą ir trenerio pasitikėjimą. 

 Šis sezonas buvo permainingas, komandos sudėtis keitėsi, neišvengta ir traumų. Kaip komandai sekasi prisitaikyti prie tokių pokyčių? 

Sezonas tikrai permainingas, turbūt pirmą kartą tiek žaidėjų pasikeičia per vieną sezoną, tad naujus žaidėjus vis reikia įtraukti į derinius, stengiamės padėti apsiprasti,  žinoma, nėra lengva per trumpą laiką integruoti visus naujokus į komandą. 

 Šiais metais pergalių badą pavyko nutraukti 2 kartus laimint prieš Vilniaus „Wolves”. Ar galima teigti, kad ši komanda jums paranki? 

Nepasakyčiau, kad būtent ši komanda yra mums kaip nors paranki, tačiau matome, kad per paskutines 4-erias rungtynes su pirmajame ketverte esančiomis komandomis iškovojom 2 pergales iš 4, vadinasi, mūsų komanda tikrai stiprėja 

 Stebint Jonavos „Cbet”  komandą aikštelėje, tavo balsas dažnai būna girdimiausias  - palaikai komandos draugus, pats rodai daug emocijų, būni užsivedęs rungtynių metu. Kaip tai pakomentuotum? 

Man visada patinka ateiti į rungtynes su energija, jau nuo suolo palaikyt komandos draugus, būti užsivedusiam rungtynių metu, reikšti emocijas - toks mano žaidimo stilius. Manau, jis prideda ir kitiems pasitikėjimo, ir žiūrovams patinka, suteikia gerų emocijų. 

 Ar natūraliai pavyko prisiimti kapitono pareigas? Ką tau reiškia šis vaidmuo? 

Dėl kapitono vaidmens, manau, ir patyrusiam kapitonui nebūtų lengva atsidūrus mano situacijoje. Komandoje turbūt tik Lukas Kreišmontas, Edvinas Šeškus, Strahinja Mičovič bei aš esame nuo sezono pradžios, o kiti žaidėjai keičiasi.  Suburti besikeičiantį kolektyvą ir našta, ir geras iššūkis. 

 Asmeniškai žaidi labai solidų sezoną, „Betsafe-LKL“ renki vidutiniškai po 14 efektyvumo balų per rungtynes, tritaškius meti 36,1 % taiklumu - šis rodiklis yra geriausias tavo karjeroje. Kaip manai, kokie faktoriai lemia šiuos tavo sezono rezultatus? 

Aš šitą nuopelną skirčiau treneriui, jis mums suteikia daug laisvės, esant laisvai progai visad sako: „If you open  - shot.” Tai tikrai suteikia pasitikėjimo ir turbūt prisideda prie šios statistikos, kai kiti treneriai gal tuo tarpu vis prašo kitaip tęsti derinį, o čia, pasitaikius laisvai progai, turi visišką laisvę išsimesti metimą.  

 Reguliarusis Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas po truputį keliauja į pabaigą, su kokiu nusiteikimu pasitinkate lemiamas sezono kovas? 

Pasitinkam gerai, su geru nusiteikimu, manau, kito kelio nėra. Reikia nusiteikti ir bandysim sunkiai kautis, kovingai užbaigti sezoną. 

 Antradienį pasitinkate Šiaulių „Šiaulius”, bus svarbios rungtynės, pergalė padėtų tvirtesnį pamatą kovojant dėl patekimo į atkrintamąsias.  Šį sezoną abiejų komandų susirėmimai dažniausiai būna labai įtempti: pirmajame rate namuose sugebėjote iškovoti pergalę minimaliu skirtumu (85:84), o šiemet priešininkų dar nepavyko nugalėti. Kas šioje dvikovoje bus svarbiausia, norint pasiimti pergalę savo žiūrovų akivaizdoje? 

Reikia kovoti, įjungti aukštą pavarą,  praeituose susitikimuose žaidėjai, pavyzdžiui, Nojus Mineikis, ėmė kamuolius nuo galvų. Žaidėjai, kurie nors ir nėra pagrindiniai varžovų komandoje, prieš mus sužaisdavo, tad viskas bus pasiekiama tik per kovą. 

 

Jau antradienį 18:30  namuose priimsime Šiaulių „Šiauliai” ekipą, tad kviečiame visus aktyviai palaikyti Jonavos „Cbet” komandą ir padėti iškovoti svarbią pergalę!  

 

Bilietus į antradienio rungtynes platina Ticketmarket.lt
 
Bilietų nuoroda: https://bit.ly/3Ttj7U1