TAURAS JOGĖLA PAPILDĖ JONAVOS „CBET“ GRETAS

TAURAS JOGĖLA PAPILDĖ JONAVOS „CBET“ GRETAS

Jonavos „CBet“ klubas aktyviai tęsia komandos komplektavimo darbus ir pristato šeštąjį naujoką – Taurą Jogėlą.

203 cm ūgio universalusis puolėjas pastarąjį sezoną rungtyniavo Prienų „Labas GAS“ ekipoje. „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iš Tauragės kilęs puolėjas rinko po 10,1 taško, sugriebdavo po 4,6 atkovoto kamuolio, atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir fiksavo 10,9 naudingumo balo vidurkį. 

30-metis lietuvis savo karjeros metu rungtyniavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Austrijos, Rumunijos bei Vengrijos stipriausiuose šalies čempionatuose.  

Tauras praeityje jau yra dirbęs su jonaviečių strategu Virginijumi Šeškumi, kai 2015/2016 metų sezone rungtyniavo Prienuose, o su „CBet“ naujoku Maiku Hughesu praeityje yra tapęs Austrijos lygos ir taurės čempionu. Vasarą puolėjas taip pat individualiai sportavo su „CBet“ vyr. trenerio asistentu Pauliumi Malašausku.  

„Turėjau keletą pasiūlymų iš užsienio klubų, tačiau norėjau likti Lietuvoje dėl šeimos ir būti arčiau namų. Kalbant apie Jonavos klubą, pernai rungtyniaudamas čia su Prienų komanda turėjau progą įsitikinti, kokie ištikimi ir aistringi šio klubo fanai, kurie neatsižvelgiant į varžovus užpildo namų areną. Puikus buvo ir pokalbis su komandos vadovais ir greitai pasiekėme susitarimą”  - prisijungimą prie Jonavos „CBet“ pakomentavo Tauras.